Treyler Makasları

Türkiye, coğrafi konumu ve büyük ağır vasıta üretim tesis yatırımlarının yarattığı sinerji ile treyler ve dingil üretiminde de önemli bir konuma gelmiştir. Yıllık üretilen 28.000 adet treylerin yanı sıra münferit olarak dingil ihracatı da önemli bir ihracat kalemi olarak her geçen yıl hacmini büyütmektedir.

ÇELİKYAY A.Ş. IATF 16949:2016 Kalite Standardı ve OEM müşterilerine verdiği üstün kaliteli hizmet anlayışını bu alandaki müşterilerine de sunmaktadır. Zamanında teslimat konusundaki hassasiyetinin yanı sıra elli yılı aşkın tecrübesinin getirdiği bilgi birikiminin yarattığı ürün çeşitliliği avantajı ile ÇELİKYAY A.Ş. gerek Türkiye’de gerekse Avrupa, Rusya ve Orta Doğu pazarlarında en önemli treyler makası tedarikçilerinden biri konumundadır.

ÇELİKYAY A.Ş. , dünyanın birçok yerinde üretim tesisleri olan dünyadaki ilk beş dingil üreticisi arasında olan ADR Grubun en önemli tedarikçilerinden biri olarak her geçen gün çalışmalarına yeni projeler ekleyerek güvene dayalı işbirliğini geliştirmeye devam etmektedir…