Kalite Politikası

ÇELİKYAY OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, müşteri odaklı ve toplam kalite felsefesine inanan bir şirket olarak IATF 16949:2016 Kalite Yönetim Sistemini benimsemiş ve uygulamaya karar vermiştir. Makas üretim sektöründe topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile şirketin hedefleri ve değerleri doğrultusunda misyonumuz, vizyonumuz ve stratejilerimiz oluşturulmuştur. Bunlar;

MİSYONUMUZ (Var Oluş Nedenimiz)
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak ve sürekli gelişmeyi sağlayarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilir ürün ve hizmetleri sunmaktır.

VİZYONUMUZ (Ana Hedefimiz)
ÇELİKYAY markasını ” BİR DÜNYA MARKASI ” yapmaktır.

STRATEJİLERİMİZ
Finans, işgücü, malzeme ve diğer tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, ürün ve sistem kalitesini sürekli iyileştirmek için IATF 16949:2016 Kalite Yönetim Sistemini bir yaşam felsefesi haline getirmek, insana yatırım yaparak insan kaynaklarımızı sürekli geliştirmek, ürün ve faaliyetlerimizde çevre bilincini ön planda tutarak toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmektir.